Postele z masivu

Postele z masivu

České postele z masivu


Postel je první, o čem byste měli přemýšlet v novém domě nebo bytě. Samozřejmě, že můžete chvíli přespávat ve spacím pytli, ale budete poté vyrážet do světa značně zvalchovaní a nevyspalí.

Proto Vám nabízíme kvalitní postele z masivu, protože když už pořizovat postel, tak jedině bytelnou a takovou, která vydrží věky. Naše společnost se orientuje na výrobu postelí z dubového, bukového a borového dřeva. Jak je všeobecně známé, tak toto dřevo vydrží nepoškozeno pěknou řádku let.


Povrch postelí provádíme laky šetrnými k přírodě, které zabraňují zbytečnému poškrábání. Jsou odolné zvýšeně i proti vlhkosti. Ne že bychom dodávali postele z masivu přímo vodníkům, ale je tu ta možnost. Podvodníkům postele ovšem nedodáváme.
Samozřejmostí je možnost namoření postele z masivu do různých odstínů, takže budou ladit s barvou, kterou jste zvolili pro svou ložnici.


Naše produkce je ryze česká. Žádný import, žádné clení na hranicích. České postele z masivu měly svou dlouholetou tradici a my se v ní pokoušíme pokračovat. Není to přehnané vlastenectví, ale sázka na jistotu, sázka na kvalitu.
Součástí každé postele z masivu může být úložný prostor, jenž dodá Vaší ložnici nádech uklizenosti. Různě po posteli rozházené lůžkoviny nedělají dobrý dojem. Úložný prostor si můžete k posteli přiobjednat. A to, i když je předmětem Vaší koupi dětská postel z masivu.


Jaké jsou tady výhody nákupu u nás?


Naše postele z masivu jsou zaručeně české. Nákupeme podpoříte českou ekonomiku v její těžké době.
Postel z masivu je zárukou dlouholeté životnosti. Nesázíme na dřevotřísku, která je, přiznejme si to, sice užitečná, ale ne dost imponující.


Připravíme pro Vás postel dle Vašich představ. Stačí specifikovat objednávku, zaslat nám požadavky na velikost, barevný odstín či na doplňky a pak se těšit na kvalitně odvedenou práci.
Všichni spíme přibližně jednu třetinu svých životů. Takové spoustě času musíme zkrátka vyhovět kvalitnější prací. Postele z masivu jí jsou.

DOPRAVA: Naše postele Vám dovezeme firmou Toptrans dle jejich sazebníku (cca 600,-Kč až 1 000,-Kč po celé ČR) nebo našimi vozy 10,-Kč/km + montáž postele 600,-Kč-700,-Kč

Podkategorie

Produkty

Celkem záznamů:139|◄23456►|

Novinky